עמוד הבית

נוסעים בזמן

עד הקצה

טיולים

מנויים

פרסום באתר

   

לפלנד למטייל העצמאי


ספארי חורף לכל המשפחה (7 ימים)

ספארי חורף לכל המשפחה באזור רובניימי ובמרכז לפלנד. טיול זה כולל חוויות ארקטיות על גבי שוברת קרח, מזחלות כלבים ואופנועי שלג, סיור רגלי אל מפלי הקרח התלויים בקורומה ועוד. מבוסס על מלונות 4 כוכבים והעברות פרטיות.


יום 1: תל אביב – אירופה – הלסינקי - רובניימי
טיסה ליעד באירופה ומשם בטיסה להלסינקי; מהלסינקי המשך בטיסה אל רובניימי, העיר הגדולה בצפון פינלנד הנחשבת לבירת לפלנד. לאחר נחיתה העברה פרטית למלון במרכז העיר. לינה ברובניימי.

יום 2: שוברת הקרח וטירת הקרח
העברה פרטית אל מפרץ בות'ניה הקפו ואל שוברת הקרח "SAMPO"; יציאה לשיט של כארבע שעות על גבי שוברת הקרח. נלמד מקרוב על תנועת שוברת הקרח בין לוחות הקרח הענקים הנשברים מהים הקפוא. לאחר ארוחת צהרים נרד לשחיה בים הקפוא בעזרת חליפות ציפה מיוחדות. ביקור בטירת הקרח לומנלינה הנבנית כל חורף מחדש בקמי ונחשבת למבנה הקרח הגדול ביותר בעולם. נסיעה חזרה לרובניימי. לינה ברובניימי.

יום 3: קניון קורומה והכפר של סנטה קלאוס
נסיעה מזרחה אל קניון הקורומה. נרד ברגל אל תחתית הקניון ונלך לאורכו. לאורך קירות הקניון מפלים קפואים אליהם מגיעים מטפסי קרח. נטפס אל אחד המפלים הקפואים ונלמד מקרוב על היער הפיני. נחזור לאזור רובניימי ונבקר באתר המציין את חוג הקוטב הצפוני בקו רוחב 66 מעלות ו- 33 דקות צפון. במקום נמצא גם ביתו הרשמי של סנטה קלאוס. נמשיך צפונה אל מרכז לפלנד ולקראת ערב נגיע אל לואסטו. לינה בלואסטו.

יום 4: אופנועי שלג ומזחלות כלבים
נצטייד בחליפות מיוחדות, קסדות ונעליים המתאימים לפעילות חורף. לאחר השתלמות קצרה על אופנועי השלג נצא בנסיעה דרך היערות המושלגים של מרכז לפלנד אל חוות כלבי מזחלות. נלמד על הכלבים והפעלת המזחלות ונצא לטיול קסום באזור כשאנו נוהגים במזחלת (זוג על מזחלת). לאחר טיול של כשעה נחזור אל חוות הכלבים ונתארח לארוחת צהרים באוהל לאפי. נחזור עם אופנועי השלג אל לואסטו. ארוחת ערב ולינה בלואסטו.

יום 5: ספארי אופנועי שלג (זוג על אופנוע)
היום נצא לספארי של כ- 100 ק"מ אל הגבעות, הנהרות הקפואים והיערות המושלגים של מרכז לפלנד. ניסע על נהר הקיטינן הקפוא, נעפיל אל הגבעות המושלגות סביב לואסטו ואולי אף נצפה באיילים צפוניים. ארוחת צהרים ולאחריה המשך נסיעה על גבי אופנועי השלג. ארוחת ערב ולינה בלואסטו.

יום 6: לואסטו – רובניימי - הלסינקי - ישראל
נסיעה מלואסטו לרובניימי. טיסה להלסינקי והמשך טיסה לישראל דרך יעד באירופה.

עלות:
מחיר שירותי קרקע: 1350 יורו לאדם
באוסטריאן אייר ליינס ופינאייר: 1038$ לאדם (לילד מתחת לגיל 12 יש הנחה)
*מבוסס על זוג על אופנוע שלג. אפשר לקחת אופנוע ליחיד בתוספת מחיר.
**המחיר מבוסס על מינימום 4 מטיילים.
 

המחיר כולל: לינה במלונות הנל או דומים להם , כלכלה: 4 ארוחות בוקר + 3 ארוחות צהרים, תחבורה: מיניואן עם נהג מקומי, 2 אופנועי שלג ל - 4 , 2 מזחלות כלבים, שיט בשוברת קרח + ארוחת צהרים, ביגוד מיוחד ומתאים לימי הפעילות בלואסטו.
המחיר אינו כולל: מדריך לקניון הקורומה, השתתפות עצמית במקרה של נזק לאופנוע - עד 600 יורו, הוצאות אישיות וארוחות שאינן כלולות, טיפים לנהג, שירותי סבלות במלונות.


• מזג האויר בלפלנד בתקופה זאת של השנה הוא חורפי. הטמפ' יכולות לרדת עד למינוס עשרים מעלות אך יחד עם זאת מזג האוויר יציב. בהתחשב בשנויים אקלימיים בלתי צפויים הרי שטיולי סאפאר והמארגנים המקומיים אינם אחראים על שנויים, ביטולים או עיכובים הנובעים מגורמי מזג אויר העלולים לסכן את חברי הקבוצה.
• יש לקחת בחשבון השתתפות עצמית של עד 600 יורו במקרה שיגרם נזק לאופנוע שלג.
• יש להצטייד בארץ בפרטי לבוש מיוחדים לטמפ' נמוכות כגון: גופיה וגטקס תרמי, מעיל פליס, גרביים מיוחדות לטמפ'

רוצים לקרוא על לפלנד? לחצו כאן!

לפרטים מלאים והרשמה - 09-7456744,

דוא"ל: travels@ppt.co.il

 


צור קשר מנויים טיולים עד הקצה נוסעים בזמן דף הבית
       

©  כל הזכויות שמורות ל"תורPassepar - נוסעים בזמן"